Kvalita
Rychlost
Kompletní služby

OBJEDNAT AUTOSERVIS

Sjednejte si servis Vašeho vozu ještě dnes.

Sezóna přezouvání pneu je v plném proudu.

KONTAKT
KE STAŽENÍ
Připravujeme Připravujeme

REGENERACE A ČIŠTĚNÍ FILTRŮ PEVNÝCH ČÁSTIC DPF A FAP

Garantované, funkční a ekologické řešení, které dokáže z filtru pevných částic odstranit veškerý obsah popela. Technologie regenerace filtru pevných částic zaručuje spolehlivost vozů, ochranu životního prostředí a záruku správné funkce filtru pevných částic.

Renovované filtry pevných částic v našem autoservisu jsou po procesu čištění v podstatě jako nové, díky tomu garantujeme vysoký nájezd kilometrů.

Postup regenerace filtru pevných částic DPF/FAP:

1 – Test mechanického poškození

První krok při regeneraci filtru pevných částic, při kterém proběhne kontrola vložky filtru pevných částic. Je důležité zjistit zda není poškozena trhlinou či prasklinou. V případě poškození, filtr nelze dále čistit a musí se vyměnit za nový.

2 – Termální spalování

Zahřátím filtru ve speciální peci na přesnou teplotu, se simuluje průběh regenerace a díky tomu se promění veškeré nahromaděné saze na popel.

3 – Tepelná tlaková tryska

Použití tlakové trysky s přesně daným tlakem, se pomocí horkého vzduchu uvolní uložený popel, a tím se připraví k následné extrakci.

4 – Zpětný sukční systém

Systémem tlakového a podtlakového vysávání – ve speciálním uzavřeném prostoru dochází k závěrečné extrakci popela z filtru pevných částic.

Dbejte na pravidelný servis a kontrolu Vašeho vozu. Ten se Vám odmění vyšší životností a větším počtem najetých kilometrů. Neservisovaná a neudržovaná vozidla jsou nákladnější na opravu a mají nižší životnost.

© Copyright 2023 - Petr Rosenkranc